HC Rudá Křídla vs HC Garda

vs

Report

Dvě třetiny zápasů základní části jsou již odehrány. Naposledy se proti sobě postavily týmy Gardy a Rudých Křídel. Začátek utkání vyšel lépe hráčům Gardy neboť již v páté minutě se prosadil M. Klečka. O sedm minut později ovšem vyrovnal stav utkání B. Novotný. Do konce první třetiny však hráči Gardy dokázali vsítit další tři branky, a tak se šlo do kabin za stavu 4:1.

Po výměně stran byli hráči Rudých Křídel aktivnější. Odměnou jim byly dva góly z 26. minuty, kdy se nejprve trefil V. Dobiáš a o několik sekund později Z. Kavka. Hráči Gardy však nepanikařili a i nadále hráli svůj účinný hokej. Výsledkem byly další tři branky v síti golmana Loudy.

Ve třetím dějství se Křídla nadechla k poslednímu náporu. Ve 45. minutě se podařilo T. Libnarovi snížit na 4:7. To však byl od Rudých Křídel poslední zásah večera. Dále se trefovali už jenom hráči Gardy. Počítadlo skóre se nakonec zastavilo na výsledku 11:4. Hvězdou utkání byl bezesporu kapitán Gardy L. Závěta, který zaznamenal 2 góly a 5 asistencí.

Branky a nahrávky: 12. B. Novotný (P. Farský), 26. V. Dobiáš (Z. Kavka), 26. Z. Kavka, 45. T. Libnar5. M. Klečka (L. Závěta), 13. L. Závěta (M. Štěpánek), 14. L. Rybarik (L. Závěta), 15. F. Šlejtr (I. Pavlík), 29. J. Fabián, 32. L. Rybarik (L. Závěta), 35. J. Fabián (L. Závěta), 45. L. Závěta (R. Folda), 51. J. Trojan (J. Fabián), 60. M. Štěpánek, 60. V. Kesner (L. Závěta)

HC Rudá Křídla: M. Louda, T. Libnar, P. Farský, B. Novotný, F. Ambrož, M. Čepelík, Z. Kavka, J. Capulič, V. Dobiáš, P. Bouma, L. Libnar

HC Garda: P. Sirůček, L. Závěta, J. Trojan, R. Folda, L. Rybarik, M. Štěpánek, F. Šlejtr, V. Kesner, M. Klečka, I. Pavlík, J. Fabián