HC Lions vs HC Rudá Křídla

vs

Report

Po včerejším zápase je polovina z doposud naplánovaných utkání za námi. Tentokrát poměřily síly HC Lions a HC Rudá Křídla. Utkání začali lépe hráči Lions, kterým se podařilo ve 3. minutě zásluhou J. Štěpána vstřelit úvodní gól utkání. Z vedení se však neradovali dlouho, neboť za pouhých 20 vteřin vyrovnal T. Libnar. Do první přestávky přidali Rudá Křídla další dvě branky, a to zásluhou Z. Kavky a B. Novotného.

První třetinu sice vyhráli na góly hráči Křídel, avšak mírnou herní převahu měli hráči Lions. To se však od druhé třetiny změnilo a Rudá Křídla se postupně chopila otěží. To ostatně potvrdil ve 29. minutě P. Bouma, který po asistenci Z. Kavky zvýšil skóre na 4:1.

V poslední třetině Křídla navýšila svůj náskok o další dva góly (43. J. Capulič, 48. M. Čepelík) a v klidu si tak zajistila první dva body do tabulky.

Branky a nahrávky: 3. J. Štěpán – 3. T. Libnar, 16. Z. Kavka (F. Ambrož), 19. B. Novotný, 29. P. Bouma (Z. Kavka), 43. J. Capulič (T. Libnar), 48. M. Čepelík

HC Lions: J. Salacki, J. Grundler, J. Studený, V. Prchlík, T. Svoboda, M. Dolanský, F. Brožík, T. Strnad, T. Martinec, V. Kotek, J. Štěpán, D. Sirůček, F. Timulák, T. Turský, J. Likavec

HC Rudá Křídla: M. Louda, T. Libnar, P. Farský, B. Novotný, F. Ambrož, Z. Petružálek, M. Čepelík, Z. Kavka, J. Capulič, S. Kniga, J. Holubec, V. Dobiáš, P. Bouma