HC Garda vs HC Rudá Křídla

vs

Report

Čtvrtým utkáním pokračovala ve čtvrtek 26. října Frýdlantská hokejová liga. V utkání proti sobě narazily týmy Gardy a Rudých Křídel. První třetina přinesla pouze jednu branku, a to až na samotném konci, kdy se za Gardu trefil J. Vološín. Ve druhé třetině Garda vsítila další 3 góly, kdy se postupně trefil Fabián, Vlasák a Trojan. Hráčí Křídel měli několik slibných šancí, ale pokaždé ztroskotali na brankáři Čabanovi. Nakonec se však i oni radovali z gólu, a to ve 45. minutě zásluhou Boumy a v 53. minutě zásluhou T. Libnara. Garda si však dalšími dvěma góly utkání pohlídala a zvítězila tak nakonec 6:2. Jako jediný tým soutěžě tak neztratila ve dvou zápasech ani bod. Naruší tuto bilanci v příštím utkání Psanci?

Branky a nahrávky: 20. J. Vološín (R. Folda), 31. J. Fabián (J. Vološín), 33. J. Vlasák, 40. J. Trojan (J. Fabián), 43. J. Vlasák (L. Závěta), 59. J. Vološín (P. Novák) – 45. P. Bouma (T. Libnar), 53. T. Libnar (J. Capulič)

HC Garda: L. Čaban, L. Závěta, P. Beran, R. Chmelař, J. Trojan, R. Folda, L. Rybarik, F. Šlejtr, L. Brzák, J. Fabián, P. Novák, J. Vlasák, J. Vološín

HC Rudá Křídla: M. Louda,  T. Libnar, B. Novotný, Z. Petružálek,  M. Čepelík, Z. Kavka,  J. Capulič, V. Robovský, J. Holubec, V. Dobiáš, L. Pohanka, O. Čepelík, P. Capulič, P. Bouma