Lions končí, Psanci jsou dál

Do pátečního zápasu šel tým Lions s odhodláním odvrátit své vyřazení. Po prvním zápase, který prohráli 10:2, chtěli vybojovat možnost třetího zápasu.

Začátek první třetiny se hráčům Lions opravdu povedl. Po střelách J. Likavce a M. Engla se ujali vedení 2:0. Psanci však dokázali vyrovnat zásluhou P. Macháčka a R. Mikysky.

Ve druhé třetině ve hře 4 na 4 opět skóroval R. Mikyska a Psanci se tak ujali vedení. Netrvalo dlouho a J. Likavec srovnal stav utkání. Do konce 2. třetinyvšak Psanci dokázali vstřelit další dvě branky. Trefil se J. Coufal a M. Řehák.

Ve třetí třetině Psanci přidali další tři branky, a to když se D. Trecha trefil 2x v oslabení a následně J. Coufal. Ukazatel se tak zastavil na konečném výsledku 8:3.

Přejeme brzké uzdravení V. Kotkovi, pro kterého musela přijet v průběhu třetí třetiny sanitka. Kapitán Lions si nepříjemně poranil tříslo. Doufáme, že v příští sezóně se s ním opět potkáme na ledě. Rovněž přejeme hodně štěstí týmům v boji o konečné umístění!